Управління активами корпоративних фондів

Компанія з управління активами ІНВЕСТИЦІЙНІ ПАРТНЕРИ – має ліцензію та здійснює професійну діяльність з управління активами корпоративними інвестиційними фондами (КІФ). Управління активами корпоративних фондів є виключним видом професійної діяльності Компанії з управління активами (КУА). Компанія з управління активами не може поєднувати управління активами фондів з іншими видами діяльності на ринках капіталів. Грошові кошти інвесторів залучаються в активи, шляхом придбання акцій КІФ. Після надходження коштів на рахунок корпоративного фонду, КУА направляє їх для формування активів такого фонду. Структура наведена в Інвестиційній декларації – документі, яким визначено інвестиційну політику КІФ, а також напрямки та обмеження щодо інвестування.

Діяльність компаній з управління активами регулюється і обмежується законодавством та контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (Комісія)

Як відбувається процес управління активами корпоративного інвестиційного фонду?

КУА здійснює управління активами КІФна підставі та відповідно до умов договору про управління активами, а саме:

 • аналізує активи, які є в управлінні та в які планує здійснювати інвестування;
 • здійснює регулярний моніторинг вартості активів;
 • забезпечує та організовує поточну діяльність КІФ;
 • готує та подає звітність в Комісію та до інших контролюючих органів;
 • оформлює договори з придбання та продажу активів;
 • оформлює договори про придбання та викуп цінних паперів;
 • формлює договори про придбання та викуп цінних паперів
 • веде фінансовий моніторинг КІФ;
 • веде бухгалтерський та податковий облік і надає звітність у відповідні органи;
 • здійснює емісію цінних паперів, вносить зміни в Регламентні документи КІФ тощо.

В процесі співпраці з КУА – налагоджується якісний діалог між менеджментом Компанії з управління активами та учасниками фонду. Всі рішення погоджуються інвесторами, а реалізацію цих рішень здійснює КУА, керуючись законодавством та внутрішніми документами фонду. Задля успішного управління активами корпоративних фондів Компанія аналізує зміни у законодавчому полі, надає консультації та рекомендації щодо інвестиційної діяльності Фонду, планує і реалізує певні програми для ефективного управління інвестиційним портфелем.

Чому варто довірити управління активами корпоративного інвестиційного фонду Компанії Інвестиційні Партнери?

 1. Управління активами більше 65 корпоративних фондів
 2. Персональний менеджер длякожного корпоративного фонду
 3. Нішева експертиза з управління активами корпоративних фондів для: Торгівельних компаній, Будівельних та Девелоперських компаній, ІТ, Фінансових компаній, Агро бізнесу, Енергетиків, Логістичних компаній тощо.

Зацікавлені в надійній Компанії з управління активами? Приходьте до нас – ми розповімо детальніше!

Компанія з управління активами ІНВЕСТИЦІЙНІ ПАРТНЕРИ – має ліцензію та здійснює професійну діяльність з управління активами корпоративними інвестиційними фондами (КІФ).

Управління активами корпоративних фондів є виключним видом професійної діяльності Компанії з управління активами (КУА). Компанія з управління активами не може поєднувати управління активами фондів з іншими видами діяльності на ринках капіталів.

Грошові кошти інвесторів залучаються в активи, шляхом придбання акцій КІФ. Після надходження коштів на рахунок корпоративного фонду, КУА направляє їх для формування активів такого фонду. Структура наведена в Інвестиційній декларації – документі, яким визначено інвестиційну політику КІФ, а також напрямки та обмеження щодо інвестування.

Діяльність компаній з управління активами регулюється і обмежується законодавством та контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (Комісія)Як відбувається процес управління активами корпоративного інвестиційного фонду?КУА здійснює управління активами КІФна підставі та відповідно до умов договору про управління активами, а саме:

Діяльність компаній з управління активами регулюється і обмежується законодавством та контролюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (Комісія)

Як відбувається процес управління активами корпоративного інвестиційного фонду?

КУА здійснює управління активами КІФна підставі та відповідно до умов договору про управління активами, а саме:

Отримати консультацію

Наш фінансовий експерт відповість на Ваші запитання

Залишити контактні дані

Іншіпослуги

повний список